Płatności obsługuje dotpay

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na Twoje pytania

Imię i nazwisko
rodzaj sprawy
załącznik

Historia portalu

W 2003 r., gdy rynek usług prawnych był zupełnie inny niż dzisiaj. Powstała koncepcja stworzenia portalu, za pomocą którego osoby potrzebujące mogłyby w łatwy i szybki sposób zwrócić się do prawnika o pomoc. Powstała strona z dość prostą szatą graficzną, co jednak nie było przeszkodą do aktywnego jej funkcjonowania. Z chwilą powstania i zaistnienia w sieci sukcesywnie zaczęło napływać coraz więcej zapytań. Nasz portal i nasza ciężka praca stały się odpowiedzią na potrzeby użytkowników Internetu. I po dziś dzień sytuacja ta nie zmieniła się. W 2004 r. w Internecie były tylko dwa (włącznie z naszym) liczące się portale z poradami prawnymi przez Internet. Od tamtego czasu bierzemy udział w ciężkim i żmudnym procesie poprawy stanu świadomości prawnej naszego społeczeństwa.
Rok 2007. Z czasem portal wymaga coraz większego wysiłku i nakładu pracy oraz poświęconego czasu. Ale też coraz liczniejsze jest grono naszych stałych klientów i fanów, co bardzo nas cieszy.


W 2012 r. na rynku jest już bardzo duża konkurencja. Swobodny dostęp do zawodów prawniczych powoduje, że w wielu miastach powstaje tyle kancelarii prawnych, że przekroczona zostaje bariera popyt/podaż. Ale też stały dopływ unijnych środków powoduje, że gospodarka funkcjonuje na wyższych obrotach. Portale z poradami prawnymi powstają jak grzyby po deszczu. Powstają różne podmioty tj. fundacje, stowarzyszenia zajmujące się podobną pomocą.
Trzeba przyznać, że nie udało się pomóc wszystkim. Przy obecnej liczbie zapytań i zapotrzebowaniu, gdy rośnie świadomość społeczeństwa, w zasadzie nie jest to już nawet możliwe.


W 2014 r. portal po raz kolejny ulega gruntownej przebudowie.
Rośnie liczba zapytań, które nie spełniają określonych przez nas reguł i zasad, co uniemożliwia ich przyjęcie do realizacji i udzielenie pomocy. Ponadto daje się zauważyć, że wielu użytkowników nie czyta regulaminu i nie zapoznaje się z zasadami korzystania z naszego portalu. Niektóre z przesyłanych zapytań wogóle nie zawierają żadnego zagadnienia prawnego. W takich przypadkach nie możemy niestety pomóc naszym użytkownikom. W niektórych zapytaniach użytkownicy pytają, czy mogą zadać pytanie?, czy ktoś odpowie?. W innych piszą wszystko, oprócz sedna sprawy i tego, co chcieliby wiedzieć. Przez lata funkcjonowania portalu daje się zauważyć, że wiele osób zwraca się o udzielenie bezpłatnej pomocy prawnej, pomimo iż w rzeczywistości stać je na to, by skorzystać z usług odpłatnych.


W 2017 r. portal zostaje odświeżony i zbudowany w oparciu o jeszcze nowsze technologie, przechodzi olbrzymią metamorfozę. Staje się nowoczesny i zgodny z najnowszymi trandami i wymogami. Do chwili obecnej pozostajemy w czołówce portali udzielających porad przez Internet, choć zmienił się w sposób istotny zakres tej pomocy i jakość usług świadczonych on-line. Nasz portal ulega ciągłemu udoskonalaniu. Wszystko po to, by nasi użytkownicy (potrzebujący porad prawnych) mogli w łatwy sposób uzyskać pomoc i wsparcie.