Płatności obsługuje dotpay

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na Twoje pytania

Imię i nazwisko
rodzaj sprawy
załącznik

Jak to działa?

_______________________________________________________


Zapoznaj się z treścią naszego regulaminu i zasad.
Wpisz treść zapytania zawierającego opis sytuacji lub problemu prawnego do rozwiązania (wypełnij formularz). Nie pisz dużymi literami całej treści.

Sprawdź poprawność podawanego adresu e-mail (błędny adres uniemożliwi uzyskanie odpowiedzi).Wysyłając zapytanie musisz zaakceptować regulamin.

Wyślij zapytanie >>
Dokonamy bezpłatnej analizy problemu (czas oczekiwania wynosi od 15 minut do 48 godzin). Brak odpowiedzi w tym czasie oznacza, że najprawdopodobniej pytanie nie zostało przyjęte do realizacji, lub też trafiło do zapytań wymagających dłuższej analizy (7 dni, lub dłużej).
Jeżeli pytanie zostało przyjęte do realizacji otrzymasz od nas wiadomość z informacją o tym.
Pytanie będzie przyjęte do realizacji, jeżeli zostało napisane w sposób zrozumiały, jednoznaczny, zgodny z regulaminem, oraz gdy dotyczy zagadnień, na które udzielamy odpowiedzi.

Wysyłka >> Jak zostanie zrealizowana usługa?

Poradę prawną przesyłamy na adres e-mail, z którego wysłano zapytanie niezwłocznie po jej opracowaniu. Pamiętaj, że czas realizacji usługi to średnio 2 dni a maksymalnie nie przekracza on 7 dni. Czas realizacji innych usług wynosi średnio 3 - 7 dni.
Pytanie nie zostanie przyjęte do realizacji, gdy jest napisane niechlujnie, nielogicznie, nie zawiera opisu problemu, dotyczy zagadnień innych, niż wymienione w zasadach i regulaminie na naszej stronie lub wymaga zapoznania się z treścią dokumentów, konsultacji bezpośredniej z prawnikiem (ustalenia wielu dodatkowych kwestii).
Pamiętaj, że:

1. Korzystając z naszych porad dbasz o bezpieczeństwo prawne swoje i swojej rodziny. Porady są napisane przystępnym dla każdego językiem.

2, Nasze porady to oszczędność czasu i pieniędzy.
Udzielamy porad także w dni wolne od pracy i święta, gdy kancelarie prawne są nieczynne. Z porad możesz korzystać będąc za granicą.

3. Porad udzielają wyłącznie adwokaci lub radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, na co dzień praktykujący w sądach.