Płatności obsługuje dotpay

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na Twoje pytania

Imię i nazwisko
rodzaj sprawy
załącznik

Jak to działa

 

Zapoznaj się z treścią naszego regulaminu i zasad.

Wpisz treść zapytania zawierającego opis sytuacji lub problemu prawnego do rozwiązania (wypełnij formularz). Nie pisz dużymi literami całej treści.

Sprawdź poprawność podawanego adresu e-mail (błędny adres uniemożliwi uzyskanie odpowiedzi).


Wysyłając zapytanie musisz zaakceptować regulamin. 


 

 

Wyślij zapytanie.

Dokonamy bezpłatnej analizy problemu (czas oczekiwania wynosi od 15 minut do 48 godzin). Brak odpowiedzi w tym czasie oznacza, że najprawdopodobniej pytanie nie zostało przyjęte do realizacji, lub też trafiło do zapytań wymagających dłuższej analizy (7 dni, lub dłużej).

 


Jeżeli pytanie zostało przyjęte do realizacji otrzymasz od nas wiadomość z informacją o tym.

Pytanie będzie przyjęte do realizacji, jeżeli zostało napisane w sposób zrozumiały, jednoznaczny, zgodny z regulaminem, oraz gdy dotyczy zagadnień, na które udzielamy odpowiedzi.

Pytanie nie zostanie przyjęte do realizacji, gdy jest napisane niechlujnie, nielogicznie, dotyczy zagadnień innych, niż wymienione na naszej stronie lub wymaga zapoznania się z treścią dokumentów, konsultacji bezpośredniej z prawnikiem (zadania wielu pytań), jak również gdy z treści pytania wynika, że osobę zapytującą stać na skorzystanie z porad bezpośrednio u prawnika.

Brak odpowiedzi może oznaczać, że:
- podałeś błędny adres e-mail
- pytanie nie jest zgodne z zasadami określonymi w naszym regulaminie
- pytanie trafiło do zapytań wymagających dłuższej analizy (do 7 dni)
- pytanie jest napisane niechlujnie, nielogicznie, dotyczy zagadnień innych, niż te z kategorii wymienionych na naszej stronie
- pytanie wymaga zapoznania się z treścią dokumentów, konsultacji bezpośredniej z prawnikiem (wielu dodatkowych pytań i ustaleń)


Jeżeli pytanie zostało przyjęte do realizacji ale nie kwalifikuje się do otrzymania bezpłatnej porady, otrzymasz informację z prośbą o niewielką wpłatę.


Otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie (średni czas oczekiwania nie przekracza 48 godzin). W razie potrzeby sporządzimy dla Ciebie pismo, pozew lub umowę.

 

 

Pamiętaj, że:

Korzystając z naszych porad dbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.Nasze porady to oszczędność czasu i pieniędzy.
Udzielamy porad także w dni wolne od pracy i święta, gdy kancelarie prawne są nieczynne.Porad udzielają wyłącznie adwokaci lub radcy prawni z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, na co dzień praktykujący w sądach.

Najczęstsze pytania naszych użytkowników odnośnie usług

Poradnik "Jako korzystać z bezpłatnych porad prawnych?"