Płatności obsługuje dotpay

Wypełnij formularz, a my odpowiemy na Twoje pytania

Imię i nazwisko
rodzaj sprawy
załącznik

Kontakt


Dział PomocyJeśli potrzebujesz pomocy lub nie możesz znaleźć tego czego szukasz, napisz do nas.


Jeśli korzystając z portalu zauważyłeś nieaktualne dane, powiadom nas o tym niezwłocznie. Wszystkim aktywnym użytkownikom z góry dziękujemy za okazaną pomoc w doskonaleniu naszego serwisu.

 
 

Nasz zespół

email@darmoweporady.pl


 
Reklamacje

reklamacje@darmoweporady.pl


 
Załączniki do wiadomości, uwagi i komentarze oraz opinie można przesyłać na adres:

email@darmoweporady.pl

 

lub zgłaszać także na


https://www.facebook.com/darmoweporady

 
Zakup Vouchera na prezent za usługi prawne


KUPUJĘ VOUCHER za 145 PLN  <<  Link do płatności

 
Załączniki do wiadomości, uwagi i komentarze oraz opinie można

 
 

Nasz zespół już od kilkunastu lat świadczy pomoc prawną osobom potrzebującym i jest gotowy świadczyć ją nadal. Nie we wszystkich przypadkach pomoc w formie porady online jest możliwa. Jeśli nie znajdziesz u nas poszukiwanych informacji lub nie otrzymasz porady prawnej, zalecamy byś szukał pomocy do skutku. Jest wiele przyczyn, z jakich niestety nie wszystkim uda nam się pomóc. Nie zrażaj się, ani nie zniechęcaj. Być może Twój problem jest poważniejszy i wymaga skorzystania z tradycyjnej formy pomocy prawnej. Czasem sprawa tylko z pozoru wygląda na prostą a w rzeczywistości jest bardzo skomplikowanym zagadnieniem prawnym lub wymaga analizy wielu dokumentów. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem pomocy lub w razie problemów technicznych z administratorem strony. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby - prawnika właściwej specjalizacji, możesz takowego znaleźć za pomocą wyszukiwarki prawników.

 


 

Przekaż darowiznę


Codziennie odbieramy ponad 130 wiadomości e-mail i około 20 wiadomości dziennie na portalu fecebook z prośbą o pomoc prawną. Średnio co dwudziesta wiadomość jest przerażającym wołaniem rozpaczy, opisem ludzkich tragedii.

Jesteśmy często ostatnią nadzieją dla takich osób potrzebujących pomocy. Łącznie daje to w sumie około 4500 - 5000 zapytań. To olbrzymia ilość analiz, konsultacji prawnych i porad każdego miesiąca. Około 1% zapytań to wiadomości od osób małoletnich, które znalazły się w trudnej sytuacji rodzinnej i szukają wsparcia. Około 2% zapytań dotyczy przemocy w rodzinie.

Nasza działalność wymaga więc nie tylko wsparcia prawnego, ale i pomocy psychologów lub psychiatrów.

Aby skutecznie i bezpłatnie pomagać osobom wykluczonym społecznie lub samotnym, potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego. Każda kwota jest cegiełką, która przyczynia się do kontynuowania naszej misji.

Istnieje wiele fundacji i stowarzyszeń, które zbierają środki na różne szczytne cele i pomoc. Co ciekawe prawie nie istnieje wsparcie dla prawników udzielających pomocy pro bono, gdyż większość społeczeństwa wychodzi z założenia iż prawnicy są zamożni i żadnej pomocy nie  potrzebują. To całkowicie błędne podejście wynikające z niewiedzy. Pomocy pro bono udzielają w większości przypadków niewielkie kancelarie prawne lub pojedyczne osoby, którym nie przysługują żadne dotacje ani dofinansowanie. Koszty tego rodzaju działalności są ogromne a świadczone usługi wymagają olbrzymich poświęceń, nakładu czasu (w większości prywatnego z uszczerbkiem dla własnej rodziny).

Im większej liczbie osób pomożemy wspólnie, tym większa będzie świadomość prawna w naszym społeczeństwie, a tym samym, wszystkim nam będzie się żyło lepiej. Jeżeli nie jesteś obojętny na ludzką krzywdę, chcesz wesprzeć szczytny cel, jakim jest wsparcie i pomoc prawna osób potrzebujących możesz przekazać na ten cel dowolną kwotę.


WPŁACAM 100 ZŁ  <<  Link do płatności przez Przelewy24

Jeśli chcesz pomóc przekazując inną kwotę lub w inny sposób napisz do nas na email@darmoweporady.pl